Din partea Consiliului de Mediere s-au prezentat:
MUGUR BOGDAN MITROI - Președinte
ION DEDU - Membru
GABRIELA ICHIM - Membru
ANCA IACOB - Membru
CIOCAN FELIX-DIMITRIE - Salariat
Din partea Corpurilor Profesionale ale Mediatorilor din Județele României (CPMJ) s-au prezentat:
Notă! Se marchează cu culoare roșie numele și prenumele persoanelor prezente, precum și județul de proveniență
Curti de apel
|
C.P.M.J.
|
Functia
|
Nume si Prenume
|
Curtea de Apel Alba Iulia
|
Alba
|
Presedinte
|
Cîmpeanu Iulian
|
Vicepresedinte
|
Jurca Adriana
|
Vicepresedinte
|
Frățilă Romulus-Horațius
|
Reprezentant C.A.
|
Stamatoiu Ion
|
Hunedoara
|
Presedinte
|
Pristavu Elvira
|
Vicepresedinte
|
Bujor Cornelia
|
Vicepresedinte
|
|
Reprezentant C.A.
|
Stamatoiu Ion
|
Sibiu
|
Presedinte
|
Popescu Iliuță
|
Vicepresedinte
|
Rusu Horațiu-Alexandru
|
Vicepresedinte
|
Paliștan Valentin-Gabriel
|
Reprezentant C.A.
|
Stamatoiu Ion
|
Curtea de Apel Bacău
|
Bacău
|
Presedinte
|
Luca Nicolae
|
Vicepresedinte
|
Dănceanu Traian
|
Vicepresedinte
|
Cioran Mirela
|
Reprezentant C.A.
|
Stogrin Petronela-Cornelia
|
Neamț
|
Presedinte
|
Trifescu Valentin
|
Vicepresedinte
|
Merlușcă Mirela-Liusiana
|
Vicepresedinte
|
Manole Vasile-Laurențiu
|
Reprezentant C.A.
|
Stogrin Petronela-Cornelia
|
Curtea de Apel Brașov
|
Brașov
|
Presedinte
|
Floca Iulia
|
Vicepresedinte
|
Sîrbu Daniela-Maria
|
Vicepresedinte
|
Fetcu Daniela
|
Reprezentant C.A.
|
Porca Alin-Mădălin
|
Covasna
|
Presedinte
|
Kovacs Hajnalka
|
Vicepresedinte
|
Demeter Hajnal
|
Vicepresedinte
|
Imreh Ludovic
|
Reprezentant C.A.
|
Porca Alin-Mădălin
|
Curtea de Apel București
|
București
|
Presedinte
|
Alexandru Marina-Ioana
|
Vicepresedinte
|
Kreuzinger Ramona-Mariana
|
Vicepresedinte
|
Maftei-Golopenția Tudor-Vasile
|
Reprezentant C.A.
|
Vlădica Simona-Maria
|
Călărași
|
Presedinte
|
Popescu Valentina
|
Vicepresedinte
|
Burlan Elena
|
Vicepresedinte
|
Ivanov Adrian-Bogdănel
|
Reprezentant C.A.
|
Vlădica Simona-Maria
|
Giurgiu
|
Presedinte
|
Cochințu Eugenia
|
Vicepresedinte
|
Mustățeanu Petrișor
|
Vicepresedinte
|
Ven Lăcrămioara-Ionela-Paula
|
Reprezentant C.A.
|
Vlădica Simona-Maria
|
Ialomița
|
Presedinte
|
Zota Cristi-Sorin
|
Vicepresedinte
|
Ciupercă Aurelia
|
Vicepresedinte
|
Popescu Cristina-Florica
|
Reprezentant C.A.
|
Vlădica Simona-Maria
|
Teleorman
|
Presedinte
|
Cristea Stelian
|
Vicepresedinte
|
Drăghici Dragoș
|
Vicepresedinte
|
Popescu Dumitru-Dan
|
Reprezentant C.A.
|
Vlădica Simona-Maria
|
Ilfov
|
Presedinte
|
Sulyok Violeta
|
Vicepresedinte
|
Ducan Mihaela
|
Vicepresedinte
|
Păcurar Alin-Romulus
|
Reprezentant C.A.
|
Vlădica Simona-Maria
|
Curtea de Apel Cluj
|
Cluj
|
Presedinte
|
Cîrlig Aurora
|
Vicepresedinte
|
Chiorean Laura-Elena
|
Vicepresedinte
|
Graur Victoria
|
Reprezentant C.A.
|
Nemeș-Pop Ileana
|
Bistrița-Năsăud
|
Presedinte
|
Pintea Marta-Bianca
|
Vicepresedinte
|
Cîrtu Alin-Răzvan
|
Vicepresedinte
|
Borzan Vasile-Dorin
|
Reprezentant C.A.
|
Nemeș-Pop Ileana
|
Maramureș
|
Presedinte
|
Vaida Petru
|
Vicepresedinte
|
Pop Anamaria-Ancuța
|
Vicepresedinte
|
Supuran Arthur
|
Reprezentant C.A.
|
Nemeș-Pop Ileana
|
Sălaj
|
Presedinte
|
Ștef Nicolae-Ștefan
|
Vicepresedinte
|
Cimpoiaș Maria-Codruța
|
Vicepresedinte
|
Almasi Zsuzsa
|
Reprezentant C.A.
|
Nemeș-Pop Ileana
|
Curtea de Apel Constanța
|
Constanța
|
Presedinte
|
Aldea Elena-Liliana
|
Vicepresedinte
|
Manea Daniela
|
Vicepresedinte
|
Răduț Elena-Andreea
|
Reprezentant C.A.
|
Andrei Mihaela
|
Tulcea
|
Presedinte
|
Burghelea Oana-Codruța
|
Vicepresedinte
|
Cristea G. Mihaela
|
Vicepresedinte
|
Cacencu Raluca-Narcis
|
Reprezentant C.A.
|
Andrei Mihaela
|
Curtea de Apel Craiova
|
Dolj
|
Presedinte
|
Nica Elena-Adina
|
Vicepresedinte
|
Mirea Dan
|
Vicepresedinte
|
Groza Ana-Alina
|
Reprezentant C.A.
|
Trifan Jana-Luminița
|
Gorj
|
Presedinte
|
Belcineanu Virginia-Otilia
|
Vicepresedinte
|
Vlaicu-Popa Marius-Eremia
|
Vicepresedinte
|
Șcheau Mircea-Constantin
|
Reprezentant C.A.
|
Trifan Jana-Luminița
|
Mehedinți
|
Presedinte
|
Fleancu Liliana
|
Vicepresedinte
|
Ciurel Dan
|
Vicepresedinte
|
Homeag Daniela
|
Reprezentant C.A.
|
Trifan Jana-Luminița
|
Olt
|
Presedinte
|
Ignat Claudiu-Florinel-Augustin
|
Vicepresedinte
|
Văduva Mihaela-Eugenia
|
Vicepresedinte
|
|
Reprezentant C.A.
|
Trifan Jana-Luminița
|
Curtea de Apel Galați
|
Galați
|
Presedinte
|
Cînepă Anca-Simona
|
Vicepresedinte
|
Dumbravă Laurențiu-Georgian
|
Vicepresedinte
|
Diaconu Cristina
|
Reprezentant C.A.
|
Anghene Cătălina-Tatiana
|
Brăila
|
Presedinte
|
Lungu Florica
|
Vicepresedinte
|
Zainia Mariana
|
Vicepresedinte
|
Popa Silvian
|
Reprezentant C.A.
|
Anghene Cătălina-Tatiana
|
Vrancea
|
Presedinte
|
Mocanu Iulian
|
Vicepresedinte
|
Dediu Neculae
|
Vicepresedinte
|
Hristea Camelia
|
Reprezentant C.A.
|
Anghene Cătălina-Tatiana
|
Curtea de Apel Iași
|
Iași
|
Presedinte
|
Tărniceriu Radu-Dimitrie
|
Vicepresedinte
|
Păduraru Maria
|
Vicepresedinte
|
Ștefan Liliana
|
Reprezentant C.A.
|
Chelariu Romeu
|
Vaslui
|
Presedinte
|
Irimia Traian-Claudy
|
Vicepresedinte
|
Chirilă Alice-Diana
|
Vicepresedinte
|
Clătinici Daniela
|
Reprezentant C.A.
|
Chelariu Romeu
|
Curtea de Apel Oradea
|
Bihor
|
Presedinte
|
Vîrtop Florica
|
Vicepresedinte
|
Rath-Boșca Laura-Dumitrana
|
Vicepresedinte
|
Benchiș Mihai
|
Reprezentant C.A.
|
Crișan Marinela-Rozalia
|
Satu Mare
|
Presedinte
|
Terebeș Angela-Irina
|
Vicepresedinte
|
Dudaș Mariana
|
Vicepresedinte
|
Mirgheș Viorel
|
Reprezentant C.A.
|
Crișan Marinela-Rozalia
|
Curtea de Apel Pitești
|
Argeș
|
Presedinte
|
Cazan Gabriel
|
Vicepresedinte
|
Cernat Mihaela-Adina
|
Vicepresedinte
|
Ungureanu Mioara-Mirela
|
Reprezentant C.A.
|
Cuprinsu Elena
|
Vâlcea
|
Presedinte
|
Preda Iuliana-Simona
|
Vicepresedinte
|
Margu Ana-Cristina
|
Vicepresedinte
|
Rădescu Gheorghe
|
Reprezentant C.A.
|
Cuprinsu Elena
|
Curtea de Apel Ploiești
|
Prahova
|
Presedinte
|
Cociu-Anghel Rodica
|
Vicepresedinte
|
Ioniță Margareta
|
Vicepresedinte
|
Gheorghe Răzvan-Adrian
|
Reprezentant C.A.
|
Cismaru Ileana
|
Buzău
|
Presedinte
|
Bădulescu Alina
|
Vicepresedinte
|
Năstase Gheorghe
|
Vicepresedinte
|
Mărgineanu Viorel-Adrian
|
Reprezentant C.A.
|
Cismaru Ileana
|
Dâmbovița
|
Presedinte
|
Vlaicu Rodica
|
Vicepresedinte
|
Gugulică Ana-Maria-Scarlet
|
Vicepresedinte
|
Goldbach Ioana-Raluca
|
Reprezentant C.A.
|
Cismaru Ileana
|
Curtea de Apel Suceava
|
Suceava
|
Presedinte
|
Cocriș Dana
|
Vicepresedinte
|
Maxim Daniela-Brîndușa
|
Vicepresedinte
|
Nisteriuc Carmen-Maria
|
Reprezentant C.A.
|
Crăciunescu Corneliu-Cezar
|
Botoșani
|
Presedinte
|
Popa Marinela
|
Vicepresedinte
|
Pânzariu Eugen
|
Vicepresedinte
|
Roman Petru-Tiberiu
|
Reprezentant C.A.
|
Crăciunescu Corneliu-Cezar
|
Curtea de Apel Timișoara
|
Timiș
|
Presedinte
|
Cojan Rodica
|
Vicepresedinte
|
Junc Raluca-Cristina
|
Vicepresedinte
|
Ilin Gabriela-Camelia
|
Reprezentant C.A.
|
Giurgiu Horea-Codruț
|
Arad
|
Presedinte
|
Brici Mihai-Călin
|
Vicepresedinte
|
Herbei Daniela
|
Vicepresedinte
|
Udreanu Andrei-Octav
|
Reprezentant C.A.
|
Giurgiu Horea-Codruț
|
Caraș-Severin
|
Presedinte
|
Spătaru Ionela
|
Vicepresedinte
|
Berbencea Maria-Elena
|
Vicepresedinte
|
Bako Lelia-Isabelle
|
Reprezentant C.A.
|
Giurgiu Horea-Codruț
|
Curtea de Apel Târgu Mureș
|
Mureș
|
Presedinte
|
Sescu Marius
|
Vicepresedinte
|
Ionescu Felicia-Stela
|
Vicepresedinte
|
Ștefan Florina-Letiția
|
Reprezentant C.A.
|
Matei Ioan
|
Harghita
|
Presedinte
|
Teslovan Adreana
|
Vicepresedinte
|
Florea Tunde
|
Vicepresedinte
|
Radu Rozica
|
Reprezentant C.A.
|
Matei Ioan
|